Referencie

 
...vďaka za tú nemčinu, ktorú som mohol u Vás absolvovať - prednášal som teraz nemeckým kolegom len taký fukot a aj v septembri a októbri budem lietať po celom Nemecku s odbornými témami, ktoré obstoja a v ktorých je obsiahnutá všetka moja doterajšia odbornosť a možno aj ten môj úplne iný pohľad na tento svet.
— Miloš V.
Lektori v Pauluse ma dokázali za veľmi krátky čas kvalitne pripraviť na prácu opatrovateľky v zahraničí. Stretla som sa s veľmi milým a ústretovým prístupom. Ďakujem a vrelo odporúčam aj ostatným.
— Mária S.
Výborne ma tam pripravili na prácu v zahraničí.
— Radomíra S.
Veľká vďaka za absolvovanie jazykového kurzu. Robíte to super, len tak ďalej! Nech sa Vám naďalej darí a prajem Vám ešte veľa takýchto spokojných klientov. Bolo mi potešením navštevovať váš inštitút.
— Michal Ľ.
S vašou školou som bola vysoko spokojná, vďaka za expresné naučenie nemeckého jazyka a následnú pomoc pri vycestovaní za prácou do zahraničia.
— Renáta V.

AKO zaslať referencie

Boli ste alebo ste študentom Vzdelávacieho inštitútu Paulus? Chcete sa aj Vy podeliť o svoje zážitky a tak povzbudiť ostatných?

Vaše odkazy môžete zaslať na ondrej@pavle.sk

Ďakujeme Vám všetkým, Vaše postrehy nás posúvajú vpred a vďaka tomu sa môžeme nielen zlepšovať, ale sa aj priblížiť Vašim predstavám o štúdiu.